Voorzitter:

Gianni DE CLERCQ

0496/18 90 34

gianni@moorseleonderneemt.be

verantwoordelijk voor social media

werkgroep Koude Voetentocht + Run for Fun

 

Ondervoorzitter:

Katrien DE VLIEGER

katrien@moorseleonderneemt.be

werkgroep Klein Tokyo + Run for Fun

 

Secretaris:

Helle LUST

0496/70 42 65

helle@moorseleonderneemt.be

verantwoordelijk voor de website www.moorseleonderneemt.be

werkgroep Klein Tokyo + Run for Fun

publiciteit

 

Bestuursleden:

Dieter ACKE - 0477/67 61 80 - bvba.acke@telenet.be

werkgroep Koude Voetentocht

 

Vincent BONTE - 056/42 18 30 - vincent.bonte@telenet.be

werkgroep Nieuwjaarsreceptie

 

Yves DORNY - yves@dorvan.be

boekhouding

Henk KETELS - 056/25 39 80 - henk@moorseleonderneemt.be

werkgroep Run for Fun + info@moorseleonderneemt.be

 

Philippe LEYSSENS - 056/41 71 73 - philippe.leyssens@telenet.be

werkgroep Nieuwjaarsreceptie + fotograaf van dienst

 

Christophe MARTIN - 0497/37 02 54 - christophe@moorseleonderneemt.be

werkgroep Nieuwjaarsreceptie + Run for Fun

 

J├╝rgen PAUWELYN - 056/40 46 14 - jurgen@moorseleonderneemt.be

werkgroep Koude Voetentocht

 

Dries TAILLIEU - dries@moorseleonderneemt.be

werkgroep Run for Fun

 

Benji TANGHE - benji@moorseleonderneemt.be

werkgroep Koude Voetentocht + Klein Tokyo + Run for Fun

 

Elke VERSCHEUREN - 0472/66 29 42 - elke@moorseleonderneemt.be

werkgroep Koude Voetentocht

 

Dimitri VANDORPE - 0478/27 37 30 - dimitri@moorseleonderneemt.be

werkgroep Klein Tokyo

 

Katrien VANDEMAELE

werkgroep Run for Fun

 

 

 

 

 

Moorsele Onderneemt

Rozenstraat 5 - 8560 Moorsele

info@moorseleonderneemt.be

BE 0414.300.361

hosted by BelgianHosting